Slide „My, ženy, potrebujeme krásu,
aby nás muži milovali a hlúposť,
aby sme milovali my ich.“
Michail Jurjevič Lermontov

Trunk Show

Nepremeškajte svoju šancu byť prvou, ktorá vyskúša nádherné svadobné šaty z kolekcie PROVENCE a THE SPARK značky Hadassa pre rok 2022.

Nevestičky, ktoré si počas tejto špeciálnej akcie u nás rezervujú šaty, získajú zľavu na akékoľvek svadobné šaty z najnovšej kolekcie PROVENCE and THE SPARK.

Kde a kedy?

20.9.-25.09.2021 v svadobnom salóne Brigit Boutique na Budyšínskej 8 v Bratislave.

Objednajte sa k nám na telefónnom čísle 0950 246 121 alebo emailom brigitboutiqueba@gmail.com

Tešíme sa na Vás!

Čo je to trunk show?

Trunk show je špeciálna udalosť, pri ktorej svadobný salón predstaví najnovšiu kolekciu konkrétneho návrhára. Je to jedinečná príležitosť, vyskúšať si svadobné šaty skôr. ako budú k dispozícii v salónoch. 

Názov trunk show je odvodené od slova kufor (po anglicky trunk), nakoľko na tieto eventy býva tovar transportovaný v kufroch.

Prečo by som mala ísť na trunk show?

Budete si môcť pozrieť najnovšiu kolekciu mesiace predtým, ako bude verejne dostupná a uvidíte všetky najnovšie svadobné trendy sezóny. Väčšina svadobných salónov ponúka iba obmedzený výber svadobných šiat od vybraného návrhára. Trunk show vám dáva možnosť vyskúšať si široký sortiment šiat od konkrétneho návrhára.

Čo mám očakávať?

Skúška počas trunk show funguje rovnako ako bežná skúška svadobných šiat. Na vyskúšanie je viac šiat, než je obvyklé! Skúška počas trunk show je navrhnutá tak, aby ste si skúšku čo najviac užili, vrátane drobného občerstvenia, šampanského a malého prekvapenia.