Novinky /

TRUNK SHOW

Milé naše nevesty,

pripravili sme si pre Vás špeciálny víkend, počas ktorého si môžete nájsť svoje vysnívané šaty ušité na mieru od britskej značky Hadassa a talianskej návrhárky Annette Moretti ♥

Čaká Vás skvelá atmosféra, podávanie šampanského a množstvo nádherných svadobných šiat.

Kde: V svadobnom salóne Brigit Boutique na Budyšínskej 8 v Bratislave
Kedy: 26.-27.09.2020 od 8:30 – 22:00
Objednajte sa k nám na telefónnom čísle 0950 246 121 alebo emailom brigitboutiqueba@gmail.com

Na záver tohto víkendu vyžrebujeme jednu z Vás, ktorá získa zľavu vo výške 50% na šaty podľa vlastného výberu.

Prineste si so sebou maminu, kamošky a hlavne skvelú náladu 🙂

Tešíme sa na Vás

Novinky /

Exkluzívna spolupráca s britskou značkou HADASSA

Uvedomujeme si, že každá z Vás je iná a jedinečná,
preto sme sa rozhodli ponúknuť Vám niečo,čo v iných salónoch nenájdete.
Obľúbená značka HADASSA, ktorá Vám umožní šitie svadobných šiat na mieru v cenách požičovného,
sa vracia späť na Slovensko!
Nájdete v Brigit Boutique v Bratislave.
Novinky /

Dočasné opatrenia

 

Milé nevestičky, od 11.05.2020 otvárame náš salón za týchto podmienok:

  1. Na skúšku sa prosím objednajte vopred na číslo 0950 246 121
  2. Povolený počet osôb je nevesta + 1 osoba ako doprovod
  3. Je potrebné mať ochranné pomôcky: rúšku a rukavice
  4. Salón bude po každej skúške vydezinfikovaný

Ďakujeme a už sa na Vás tešíme ♥

 

Novinky /

Veľký výpredaj

 

POZOR! Zahajujeme veľký výpredaj !!!
Kúpte si svadobné šaty za zlomok pôvodnej ceny !

Objednajte sa k nám na skúšku šiat na čísle 0950 246 121 alebo emailom na brigitboutiqueba@gmail.com

 

S láskou Brigit Boutique ♥

Novinky /

Otvorenie Brigit Boutique

 

Asi každá od detstva snívame o tom veľkom dni kedy budeme kráčať k oltáru, kde na nás čaká ten náš dokonalý princ. Náš budúci manžel.
Kráčame uličkou po boku milovanej osoby plné pocitov nervozity, dojatia a šťastia v tých najkrajších svadobných šatách. V šatách, ktoré nás zdobia ako šperk a vyzdvihujú našu ženskosť a nežnosť.

Pri plnení tohto sna, vám veľmi rady pomôžeme s výberom tých najdokonalejších šiat.
Našim snom bolo pracovať v svadobnom salóne a teraz sme si splnili sen. Tešíme sa, že môžeme byť pri tom, ako budete dojaté, keď nájdete svoje vysnívané šaty na svoj veľký deň.

Svadobný salón Brigit Boutique otvárame 01.01.2020 v Bratislave na ulici Budyšínska 8.

S radosťou Vás u nás privítame

 

Novinky /

Najvyšší čas vybrať si svadobné šaty

Obdobie Vianoc patrí k tým najkrajším a najromantickejším chvíľam z celého roka. Nie je tak divu, že nejedna slečna či žena, sa u rozžiareného stromčeka dočká prekvapenia v podobe zásnubného prstienka. Ak aj Vás čaká v najbižších mesiacoch svadba, je načase začať premýšľať o tom najdôležitejšom – svadobných šatách. Ako by mali vyzerať?

 

Šaty z internetu? Radšej nie

Možno ste očarená nespočetnými fotografiami na internete a nadchla Vás vidina rozprávkových šiat na stránkach e-shopu. Než sa vrhnete do objednávania, uvedomte si niektoré nevyhnutné úskalia.

V prvom rade je nutné si pripomenúť, že každá žena je iná. Ilustračné obrázky na stránkach internetových obchodov alebo katalógov sa Vám snažia ponúknuť šaty s predstavou o tom, ako nádherne v nich budete vyzerať. Nesmiete však zabudnúť, že modelkám k výslednému dokonalému dojmu pomohol aj skúsený fotograf a v mnohých prípadoch tiež grafik vybavený softvérom, pomocou  ktorého obrázok výdatne vyretušoval.

Šaty najmä ázijskej produkcie, pri ktorých sa riadite výhradne ilustračným obrázkom, nemusia zodpovedať svojou kvalitou a prevedením, šatám z rúk skúseného návrhára. Upraviť sa často dodatočne nedajú, prípadne sa ich úpravou zbytočne predražia.

Svadobné šaty a spoločenské šaty Brigit Boutique

Svadobné šaty z dielne Brigit Boutique sú tu od toho, aby Vám vo výnimočný deň dopriali jedinečný pocit z okúzľujúceho modelu. Priamo na prevádzke si ich vyskúšate a môžete sa v pokoji rozhodnúť pre ich kúpu alebo požičanie.

Sortiment mimo svadobných modelov dopĺňajú aj šaty spoločenské. Na jedinom mieste tak zoženiete napríklad vhodne zladené šaty pre družičky, mamičku, svedkyňu…

 

Kedy začať riešiť šaty

Vždy je nutné začať s dostatočným časovým predstihom, všeobecne možno povedať, že ideálny čas je cca pol roka pred samotnou svadbou. V požičovniach totiž napríklad letné termíny bývajú až 6 mesiacov vopred rezervované.

Nejakú dobu Vám môže aj trvať, než si ujasníte svoju predstavu a bude nutné si ponechať aj časovú rezervu na nákup doplnkov. Akonáhle budete mať zvolené šaty, čaká Vás ich doladenie obutím, šperkami atď. Zhruba mesiac pred svadbou je najvyšší čas na to, začať riešiť aj šaty pre družičky.

 

Novinky /

Salón Brigit boutique na Svadobnom Expe 2016

brigit

Stretnite sa s nami na Svadobnom Expe 2016 a príďte si zarezervovať svoj termín na skúšku šiat z novej kolekcie priamo v našom butiku, alebo sa inšpirovať aktuálnymi módnymi trendmi, ohmatať si kvalitné materiály a poradiť sa so všetkým, čo Vás okolo svadby zaujíma.