Skúška šiat

Pred návštevou v našom salóne je potrebné sa objednať, aby sme sa mohli venovať len a len Vám.
Objednať sa môžete na tel. čísle 0950 246 121 alebo emailom na brigitboutiqueba@gmail.com.
Skúška trvá 60 minút za poplatok 10 Eur. V prípade, ak si šaty u nás
rezervujete, tento poplatok Vám nebude účtovaný. Uvítame jemný make-up a telovú spodnú bielizeň. Topánky Vám pri skúške zapožičiame. Doprovod je u nás vítaný, ideálne 2-3 osoby. Ak chcete zrušiť alebo presunúť rezervovaný termín, prosím dajte nám vopred vedieť.

Rezervácia šiat a platba

Pri rezervácií svadobných šiat spíšeme Zmluvu o požičaní šiat alebo Objednávku ku kúpe svadobných šiat.

Platba za rezerváciu šiat je rozdelená na 2 časti. Pri rezervácií sa platí záloha vo výške 150 Eur.
V prípade šitia svadobných šiat na mieru sa platí záloha vo výške 50% z predajnej ceny šiat. 

Zvyšný doplatok sa uhrádza v deň, kedy si svoje šaty prídete vyzdvihnúť. Platiť sa dá u nás iba v hotovosti.

Úprava šiat

Finálna skúška bude prebiehať v utorok alebo v stredu, v týždeň Vašej svadby. Termín si potvrdíme 2 týždne pred svadbou. Skúšky sa uskutočňujú prevažne v doobedných hodinách od 8:30 do 12:00. Na finálnu skúšku je potrebné si vziať so sebou topánky a podprsenku, ktorú budete mať v svadobný deň. Je pre nás dôležité, aby si nevesta vyskúšala šaty aj po krajčírskych úpravách.

Doba požičania

Šaty požičiavame od štvrtka v týždeň Vašej svadby. Šaty sa vracajú v pondelok medzi 11:00-13:00. Za nedodržanie termínu vrátenia šiat, sa účtuje poplatok 50 Eur za každý deň omeškania. V prípade, ak potrebujete šaty zapožičať na dlhšiu dobu, je možné sa dohodnúť.

Poškodenie svadobných šiat

Šaty sa pri prevzatí skontrolujú pracovníkom salóna. V prípade, že svadobné šaty vrátite poškodené, požadujeme spôsobenú škodu uhradiť. Pokuta závisí od rozsahu poškodenia, až do výšky kúpnej ceny šiat, ktorá je uvedená v Zmluve o požičaní šiat.

Berieme na vedomie, že pri požičaní šiat, môže prísť k bežnému znečisteniu, ako prach na vlečke, odstrániteľný make-up. Za takéto znečistenie, Vám poplatok nebude účtovaný.

Odstúpenie od zmluvy

V prípade, že svoju rezerváciu zrušíte, záloha je nevratná.